Naše nabídka
 
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.:: Nenašli jste co jste hledali? Zkuste náš nový eshop.

Proč Kamzík?
 

Důvěra

Společnosti Kamzík s.r.o.můžete plně důvěřovat - tomuto oboru podnikání se věnujeme 20 let.


Kamenná prodejna

Jsme víc než jen zásilková společnost - jsme klasický obchod s vlastní provozovnou. Můžete nás kdykoli navštívit v Českých Budějovicích a prohlédnout si osobně veškeré zboží.


Odbornost

Naše zboží vám prodávají a nabízejí výhradně lidé, kteří se v našem oboru pohybují po řadu let a jsou outdoorovými nadšenci s mnoha vlastními praktickými zkušenostmi.  


Jsme 100% online

Náš systém se aktualizuje každých několik minut. Mnoho podobných společností aktualizuje svůj systém jen několikrát denně. Může se vám tedy stát, že objednáte zboží, které již není na skladě. U nás se snažíme toto "nebezpečí" omezit na minimum. 

 


Speciální objednávky

Pokud hledáte něco speciálního, co není na našem webu, napište nám na adresu kamzik@kamzik.cz a my se vám to pokusime sehnat. 


Dnes objednáte, dnes expedujeme

Většina eShopů expeduje své zboží jednou nebo dvakrát  týdně. S ohledem na vybraný způsob dopravy jsme schopni expedovat vaši objednávku ještě ten samý den nebo nejpozději do 48 hodin.


 

 

Poštovné pro ČR zdarma

 

Jestliže bude váš nákup převyšovat částku Kč 2000,- a chcete poslat zásilku do Čech zaplatíme za vás kompletně poštovné.

 

Zákazníci ze Slovenska mají poštovné zdarma od nákupu nad 2500,- Kč

 

Neúčtujeme si žádné manipulační poplatky, jen čistou cenu zboží a cenu dopravy. 


 

Sledování zásilek

 

Pokud do objednávky uvedete platnou e-mailovou adresu, náš systém vám automaticky pošle číslo zásilky a odkaz kde buteme moci sledovat cestu balíku k vám.


Záruka nízkých cen

Soustavná kontrola cen konkurence vám dává jistotu nákupu kvalitního zboží za výborné ceny. 


Slevy

Existuje několik možností jak u nás nakoupit ještě levněji. Více >>>


Reklamační systém 

Součástí našeho e-shopu je i reklamační systém pro rychlé vyřizování reklamací.

Máte-li u nás účet tzn.jste-li zaregistrováni pak si sami můžete zadat jaké zboží chcete reklamovat a pak sledovat v jaké fázi je vyřízení vaší reklamace.

 


Otevřená společnost

Jsme otevřeni k jakýmkoli návrhům, které povedou k vylepšení našich služeb. Své podněty prosím posílejte na adresu frantisek@kamzik.cz

 

Team Kamzík