Klymit Insulated Static V Luxe Red

Kód: 65867 Produktové číslo: 846647003017
Největší, nejteplejší a nejpohodlnější nafukovací karimatka s hmotností pod kilo. Pohodlně sbalitelná do batohu.
Výrobce: KlymitKlymit
Produkt již není v prodeji
Klymit Insulated Static V Luxe Red

Král pohodlného zimního spaní.

Největší, nejteplejší a nejpohodlnější (a také odolná) nafukovací karimatka s hmotností pod kilo. Pohodlně sbalitelná do batohu.

Je neuvěřitelné, kolik je skryto v této luxusní karimatce, aniž bychom museli nést váhu navíc. Syntetická izolace Klymalite ™ s povrchovou úpravou vás udržuje pohodlně v teple po celou noc. Velkorysá spací plocha s V-komorami  je dostatečně široká, takže se můžete pohybovat bez omezení a po sbalení nezabare příliš mnoho místa ve vašem batohu.

  • Technologie Body Mapping: Patentovaný design Static-V (ve tvaru písmene V) poskytuje podporu a pohodlí bez ohledu na to, jak spíte - na boku, břiše nebo zádech.
  • Syntetická izolace Klymalite ™: Lehká, stlačitelná a odolná, pokročilá syntetická izolace v komorách zpomaluje přenos vzduchu mezi horní a dolní polovinou podložky pro lepší tepelný výkon. Klymalite ™ také nešustí tak jako jiné izolace často používané v jiných nafukovacích izolovaných karimatkách.
  • Řady bočních komor: Jsou integrovány do konstrukce, poskytují bezpečný a pohodlný spánek tím, že vás udrží na karimatce a brání pohybu vzduchu při převalování a otáčení během spánku.
  • Hluboké dělení komor: Na rozdíl od tradičních karimatek, které zplošťují výplň spacího pytle, sváry mezi komorami vytváří  hluboké expanzní zóny, které umožňují, aby je váš pytel pod vámi vypnil a se tak zlepšil tepelný komfort.
  • 75D Polyester: Zesílená a mechanicky velmi odolná PES textilie
  • Na nafouknutí stačí 20-30 nádechů
  • Ventil Flip Valve pro pohodlné nafukování i vyfukování
  • Opravná sada pro případné opravy je součástí.
Specifikace
Hmotnost (g) 992 g
Rozměry 193 x 76 cm
Tloušťka (cm) 7.6
R-value 1,5
Materiál Zpevněný 75D polyester
Rozměry po sbalení 19 x 12 cm
Soubory

Flip Valve

  Newsletter

Přihlaště se k odběru novinek a budte vždy v obraze o novinkách a akcích!