Pinguin Mistral Lady 175 Red - pravý zip

Kód: 60506 Produktové číslo: 8592638224238
Kvalitní třísezonní spacák v dámské variantě se zateplením v nožní části. Pro treking, hiking, kempování.
Výrobce: Pinguin
Produkt již není v prodeji
Pinguin Mistral Lady 175 Red - pravý zip

Když přijde podzim.

Ale nejen tehdy oceníte Mistral. Hodí se také na přechod nižších hor, kde už u vrcholků bývá chladno, nebo třeba na road trip po Skandinávii. S velice přívětivým tepelným rozmezím až do tří stupňů pod nulou jej využijete od jara až do podzimu a dovolí-li počasí, možná ještě déle. Je součástí rodiny, do které patří i Mistral Lady a Mistral Junior, což se hodí zejména když víte, že bude skupina lidí vystavena stejným podmínkám.

Dámská varianta má více náplně a v oblasti hrudníku je o tři centimetry širší !!!

 

Aby nebyla zima

Protože víme, že pro spánek je zima nepřítelem číslo jedna, bojujeme proti ní všemi možnými prostředky.  Zip je samozřejmě oboustranný a lze jej zapínat jak zevnitř tak i zvenku. Navíc je z vnitřní strany opatřen légou, která účinně zabraňuje tomu, aby skrze něj profukoval vzduch. Ta je navíc vycpaná, takže případné nalehnutí na zip by nevzbudilo ani princeznu na hrášku.

Hned za otvorem pro hlavu je ramenní límec. Ten po stažení velice dobře zadržuje teplo uvnitř spacáku a zároveň zabraňuje tomu, aby do něj uživatel nadýchal páru z úst.

Bude se to zdát jako banalita, ale koho z nás by napadlo nosit do přírody kolíčky na prádlo? Proto jsme naše spacáky vybavili dvěma poutky pro snadnější zavěšení a rychlejší sušení.

    

Jednotlivci i páry.

Díky umístění zipu na levé nebo pravé straně je možné spojit dohromady nejen dva Mistraly, ale také Mistral se všemi mumiovými spacáky s plněním ThermicFibre, což jistě ocení především zamilované páry. Tato funkcionalita navíc výrazně zvyšuje tepelný komfort.

 

Dvouvrstvá termoizolace ThermicFibre 4 (2x150g/m2)

Dvouvrstvá termoizolace zajišťuje, že v náplni nevznikají studené spoje. To znamená že náplň je tvořena ze dvou vrstev rouna nad sebou, kdy jedna vrstva je v rozestupech přišita ke svrchní látce a druhá vrstva je obdobně přišita ke spodní látce, jen jsou švy posunuty tak, aby se nikde nepřekrývaly. 

Specifikace
Komfortní teplota (°C) 3 °C
Limitní teplota (°C) Při této teplotě už můžete pociťovat chlad -3 °C
Extrémní teplota (°C) -19 °C
Hmotnost (kg) 1.7
Tvar Mumie
Vnější materiál Polyester DWR
Vnitřní materiál Polyester SoftLite + Fleece
Izolační náplň Syntetická - Thermicfibre 4
Konstrukce Dvouvrstvá
Výška postavy 175,000000 cm
Šíře ramena/nohy 85/55 cm
Velikost balení 22 x 43 / (komprese) 27 cm

  Newsletter

Přihlaště se k odběru novinek a budte vždy v obraze o novinkách a akcích!