Pinguin Nomad 50 Khaki

Kód: 69559
Velká a maximálně pohodlná celoroční karimatka s příjemným, nesmekavým povrchem.
Výrobce: Pinguin
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Sleva: 20 %
Zlevněno z 1.690 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 1.354 Kč , plus doprava
(1.354 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Pinguin Nomad 50 Khaki

U této karimatky se výrobce zaměřil především na komfort.

Už žádné kompromisy, pět poctivých čísel plné pěny, která je pouze na svrchní straně tvarovaná pro ještě větší zvýšení vašeho pohodlí.

Navíc je jeho svrchním materiálem broušený polyester, který zabraňuje klouzání spacáku po karimatce a je velice příjemný a dotek.

Ventil

Na karimatkách PINGUIN jsou cíleně používány Nylonové ventily. Důvodem jejich užití namísto mosazných ventilů je jejich 100% těsnost způsobená částečnou poddajností materiálu, nízká hmotnost a zvýšená odolnost vůči namrzání. Nylon použitý na ventilech je dostatečně pevný a houževnatý.

Plná pěna

Plná pěna bez odlehčení je nejkomfortnější konstrukce s nejlepšími izolačními vlastnostmi, avšak za cenu vysoké hmotnosti a horší sbalitelnosti. Karimatky s tímto typem konstrukce jsou celoroční, ale díky vysoké hmotnosti nejsou příliš vhodné pro pěší turistiku.

 

Laminace

Proto, aby nedocházelo k úniku vzduchu svrchní látkou matrace, je na Polyesterové tkanině nalaminována neprodyšná membrána. Laminace souvislé membrány namísto nanášení zátěru vylučuje možnost nanesení nerovnoměrné vrstvy zátěru v místech s materiálovými nerovnostmi. To může vést k nanesení nedostatečné vrstvy zátěru a úniku vzduchu v takto postižených místech. Použití PU pěny s tepelně laminovanou membránou (TPU) je nejkvalitnější materiálovou kombinací na současném trhu.

Specifikace
Hmotnost (g) 1760 g
Rozměry 198 x 63 x 5 cm
Velikost balení 15 x 68 cm
Konstrukce Plná pěna s tvarovaným povrchem
Materiál Broušený polyester - nesmekavý, TPU Laminace
Tepelný odpor 5.8
Tloušťka (cm) 5

  Newsletter

Přihlaště se k odběru novinek a budte vždy v obraze o novinkách a akcích!