Pinguin Nomad 75 Khaki

Kód: 69560
7,5 cm silná a 63 cm široká karimatka pro maximální pohodlí.
Výrobce: Pinguin
Produkt již není v prodeji
Pinguin Nomad 75 Khaki

Samonafukovací matrace.

I ta princezna co spávala na hrášku říká, „že tak dobře jako na téhle karimatce se dlouho nevyspala“. 

Sedm a půl centimetru plné pěny pro maximální termoizolaci a dokonalé pohodlí, které ještě umocňuje tvarování pěny na svrchní straně. S touto karimatkou můžete spát třeba na staveništi. 

Broušený polyester dodává příjemný hebký pocit a zabraňuje smekání.

Proto, aby nedocházelo k úniku vzduchu svrchní látkou matrace, je na Polyesterové tkanině nalaminována neprodyšná membrána. Laminace souvislé membrány namísto nanášení zátěru vylučuje možnost nanešení nerovnoměrné vrstvy zátěru, jež by mohlo vést k zeslabení některých částí a následnému úniku vzduchu.

Velkorysá šířka, obdélníkový tvar a především broušený polyester se postarají o to, že z Nomáda jen tak nesklouznete. 

Tato karimatka se při balení neskládá jako ostatní, nýbrž se rovnou roluje. Díky tomu se rapidně zvyšuje životnost vnitřní pěny.

Ventil

Na karimatkách PINGUIN jsou cíleně používány Nylonové ventily. Důvodem jejich užití namísto mosazných ventilů je jejich 100% těsnost způsobená částečnou poddajností materiálu, nízká hmotnost a zvýšená odolnost vůči namrzání. Nylon použitý na ventilech je dostatečně pevný a houževnatý.

Plná pěna

Plná pěna bez odlehčení je nejkomfortnější konstrukce s nejlepšími izolačními vlastnostmi, avšak za cenu vysoké hmotnosti a horší sbalitelnosti. Karimatky s tímto typem konstrukce jsou celoroční, ale díky vysoké hmotnosti nejsou příliš vhodné pro pěší turistiku.

 

Laminace

Proto, aby nedocházelo k úniku vzduchu svrchní látkou matrace, je na Polyesterové tkanině nalaminována neprodyšná membrána. Laminace souvislé membrány namísto nanášení zátěru vylučuje možnost nanesení nerovnoměrné vrstvy zátěru v místech s materiálovými nerovnostmi. To může vést k nanesení nedostatečné vrstvy zátěru a úniku vzduchu v takto postižených místech. Použití PU pěny s tepelně laminovanou membránou (TPU) je nejkvalitnější materiálovou kombinací na současném trhu.

Specifikace
Hmotnost (g) 2200 g
Rozměry 198 x 63 x 7,5 cm
Velikost balení 19 x 63 cm
Konstrukce Plná pěna s tvarovaným povrchem
Materiál Broušený polyester - nesmekavý, TPU Laminace
Tepelný odpor 8.5
Tloušťka (cm) 7.5
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód

  Newsletter

Přihlaště se k odběru novinek a budte vždy v obraze o novinkách a akcích!