Pinguin Tornado 3 duralu green

Kód: 53117 Produktové číslo: 8592638123340 Sleva Doprodej Doprodej
Stan kopulovité konstrukce se dvěma vchody a předsíňkami a s dvěma příčnými vrcholovými pruty. Předsíňky jsou dostatečně vysoké, tuhost konstrukce předurčuje stan k použití i v náročnějších podmínkách.
Dodavatel: Activent 365 s.r.o. Pinguin
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Sleva: 44 %
Zlevněno z 6.067 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 3.413 Kč , plus doprava
(3.413 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Pinguin Tornado 3 duralu green

Tornado 3 Duralu


Stan kopulovité konstrukce se dvěma vchody a předsíňkami a s dvěma příčnými vrcholovými pruty. Předsíňky jsou dostatečně vysoké, tuhost konstrukce předurčuje stan k použití i v náročnějších podmínkách.

Tropiko je vyrobeno z Polyesteru s polyuretanovým zátěrem, zaručujícím vodní sloupec o výšce 4 000mm. Švy jsou podlepeny vodotěsnou páskou.

Podlážka je vyrobena z Nylonu s Polyuretanovým zátěrem, poskytujícím 10 000mm vodního sloupce.

Pruty se skládají z Duralových (7001) segmentů o průměru 9,5mm (hlavní pruty) a 11mm (podpěry předsíněk).

Popis
Stan je dvouplášťový a skládá se z vnitřního stanu a z vnějšího pláště – tropika. Vnitřní stan má půdorys tvaru obdélníku se dvěma vchody na jeho delších stranách. Vnější stan je osmiúhelník, má taktéž dva vchody, ve kterých jsou dvě předsíňky, vhodné například k uložení zavazadel nabo vaření v případě nepříznivého počasí.

Koncepce Stanu
Je založena na principu, kdy je prutová konstrukce navlečená v tunelech vně tropika. Tropiko a vnitřní stan (který je zavěšen pod tropikem) se po provléknutí prutů tunely staví současně. Výhoda tohoto způsobu je, že vnitřní stan lze z tropika odepnout a tropiko pak můžeme postavit samostatně. Získáme tak jednoplášťový stan bez podlážky.

Větrání
Je umístěno ve vrcholu kopule tropika. Stříšky větracích okének jsou tvarované tak, aby nebyly sklápěné větrem, v případě nutnosti je možno uzavřít suchými zipy. Tím je zabráněno zatékání i při dešti se silným větrem.

Stavba stanu
Pruty konstrukce prostrčíme tunely vně tropika a konce prutů zasuneme do mosazných oček na poutkách spodního okraje tropika. Pak sepneme spony na popruzích u země uvnitř stanu a tím se tropiko postaví. Vnitřní stan zapneme do poutek na vnitřní straně tropika. Postavený stan ukotvíme kolíky a šňůrami a dopneme plastovými sponami.

Specifikace
Počet osob 3-4
Hmotnost (kg) 4.4
Počet prutů 4
Délka vnitřního stanu (cm) 220
Šířka vnitřního stanu (cm) 205
Vnitřní (maximální) výška (cm) 128
Počet vchodů 2
Voděodolnost tropika (mm H2O) 4000
Materiál tropika Polyester PU zátěr, UV ochrana, DWR, nehořlavý
Voděodolnost podlážky (mm H2O) 10000
Materiál podlážky Nylon, PU zátěr
Materiál prutů Dural SD 7001-T6 8,5 - 9,5 mm
Minimální velikost sbalení 21 x 48cm

  Newsletter

Přihlaště se k odběru novinek a budte vždy v obraze o novinkách a akcích!