Pinguin Trekking 190 Khaki

Kód: 66944 Produktové číslo: 8592638212372
Kvalitní třísezonní spacák v neobvyklých velikostech.
Výrobce: Pinguin
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Sleva: 10 %
Zlevněno z 1.754 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 1.578 Kč , plus doprava
(1.578 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Pinguin Trekking 190 Khaki

Když vám jiný nesedí.

Jistě se najde nemalé procento lidí, kteří zrovna nemají konfekční postavu a díky tomu mají problém sehnat spacák, který by jim seděl. Pro ty z vás tu máme Trekking. Je to kvalitní třísezónní spacák, vhodný jak na kempování, tak na tůry po horách.  Díky úpravě DWR se nemusíte bát ranní rosy a dokonce zvládne i lehké mrholení a duté vlákno ThermicFibre vás udrží v teple i v teplotách pod bodem mrazu. Pohodlné sbalení zajistí dodávaný kompresní obal.

 

Aby nebyla zima

Protože víme, že pro spánek je zima nepřítelem číslo jedna, bojujeme proti ní všemi možnými prostředky. 

Zip je samozřejmě oboustranný a lze jej zapínat jak zevnitř tak i zvenku. Navíc je z vnitřní strany opatřen légou, která účinně zabraňuje tomu, aby skrze něj profukoval vzduch. Ta je navíc vycpaná, takže případné nalehnutí na zip by nevzbudilo ani princeznu na hrášku.

Hned za otvorem pro hlavu je ramenní límec. Ten po stažení velice dobře zadržuje teplo uvnitř spacáku a zároveň zabraňuje tomu, aby do něj uživatel nadýchal páru z úst.

Bude se to zdát jako banalita, ale koho z nás by napadlo nosit do přírody kolíčky na prádlo? Proto jsme naše spacáky vybavili dvěma poutky pro snadnější zavěšení a rychlejší sušení.

    

Jednotlivci i páry.

Díky umístění zipu na levé nebo pravé straně je možné spojit dohromady nejen dva Trekkingy, ale také Trekking se všemi mumiovými spacáky s plněním ThermicFibre PFM, což jistě ocení především zamilované páry. Tato funkcionalita navíc výrazně zvyšuje tepelný komfort.

 

Dvouvrstvá termoizolace ThermicFibre 1 (2x150g/m2)

Dvouvrstvá termoizolace zajišťuje, že v náplni nevznikají studené spoje. To znamená, že náplň je tvořena ze dvou vrstev rouna nad sebou, kdy jedna vrstva je v rozestupech přišita ke svrchní látce a druhá vrstva je obdobně přišita ke spodní látce, jen jsou švy posunuty tak, aby se nikde nepřekrývaly.

Specifikace
Komfortní teplota (°C) 2 °C
Limitní teplota (°C) Při této teplotě už můžete pociťovat chlad -4 °C
Extrémní teplota (°C) -20 °C
Hmotnost (kg) 1.7
Tvar Mumie
Vnější materiál Polyester DWR
Vnitřní materiál Polyester SoftLite
Izolační náplň ThermicFibre 1 300g/m2
Konstrukce Dvouvrstvá
Výška postavy 190,000000 cm
Šíře ramena/nohy 85/55 cm
Velikost balení 22 x 42 / (komprese) 29 cm

  Newsletter

Přihlaště se k odběru novinek a budte vždy v obraze o novinkách a akcích!