Sea To Summit Ether Light XT Rectangular Regular Wide

Kód: 74446 Produktové číslo: 9327868131396
NEJ mezi karimatkami pro komfort za každého počasí včetně mrazů.
Výrobce: Sea To Summit
Záruka: 2 roky
Skladem 1 ks
Sleva: 10 %
Zlevněno z 6.759 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 6.083 Kč , plus doprava
(6.083 Kč/ks)
 ks
Sea To Summit Ether Light XT Rectangular Regular Wide

Když chcete to nejlepší.

 

Ether Light XT Extreme je extra pohodlná a výjimečně teplá karimatka bez kompromisů.

 

 • Funkce
  6.2 R-Value je ideální pro dobrodružství v chladném počasí.
 • Ether Light XT Air Sprung Cells s tloušťkou 4 palce poskytuje plyšové spaní.
 • Vrstvy izolace Thermolite® s dvojitou hustotou vyplňují vnitřní prostor a zabraňují tepelným ztrátám v důsledku konvekce a vnitřního pohybu vzduchu.
 • Lehčí, tišší a odolná lícová tkanina 30D/40D s kapalinou vytlačovanou laminací Sea to Summit je extrémně spolehlivá.
 • Rychlé a snadné nafouknutí, vyfouknutí a nastavení umožňují náš multifunkční ventil a dodávaný sáček Airstream Pump/pumpa.
 • Antimikrobiální úprava přidaná do vzorce laminace TPU zabraňuje vnitřnímu růstu plísní.
 • Systém PillowLock zabraňuje sklouznutí polštáře Sea to Summit Eros Pillow.
 • Dodává se s pytlem na věci, který slouží jako pumpa, opravnou sadou se šesti samolepícími záplatami a náhradní vložkou ventilu.


Výsledkem je skutečný výkon za každého počasí včetně zimních mrazů.

 

Technologie podrobně:

 

ASTM F3340-18 TESTOVÁNÍ HODNOTY R
Abyste si zajistili, že vám bude při spánku teplo (zejména když je zem chladnější), je nezbytné vědět, jak dobře vaše podložka na spaní odolává tepelným ztrátám do země. Tento odpor je známý jako R-hodnota. Laboratorně testovaná R-hodnota je jediný způsob, jak měřit odolnost proti tepelným ztrátám. Sea to Summit vždy poskytovala nezávislé laboratorně testované R-hodnoty pro své spací karimatky. Od ledna 2020 používáme test průmyslového standardu ASTM F3340-18 k poskytování R-hodnot pro naše karimatky. Existují další faktory, které určují, jak dobře bude karimatka na spaní izolovat; ale standardizovaný test ASTM R-Value znamená, že můžete porovnávat odolnost proti tepelným ztrátám v podložkách na spaní napříč různými značkam

 

THERMOLITE HL-1

Thermolite HL-1 je součástí rodiny materiálů Thermolite používaných ve spacích pytlích Sea to Summit, vložkách do spacích pytlů a karimatkách. HL-1 high loft izolace je vláknitá výplň konstruovaná s unikátním 3D zvlněním dutého jádra a pevných vláken, která poskytuje vynikající lehké teplo s vynikající odolností. Izolace Thermolite se vznáší uvnitř vzduchem odpružených buněk karimatek SeaToSummit, aby se zabránilo ztrátám tepla prouděním z vašeho teplého těla do studené země.

 

Vzduchové komory ETHER LIGHT XT

Air Sprung Cells jsou základní technologií používanou v podložkách Sea to Summit Air Mats a jsou důvodem, proč budete spát pohodlněji na podložce Sea to Summit než na běžné vzduchové podložce. Desítky vzájemně propojených komor (nazývaných Air Sprung Cells), inspirované pružinami moderních matrací, dokonale podpoří vaši váhu a přizpůsobí se konturám vašeho těla. Řada Ether Light využívá smyčky z materiálu TPU pro spojení horních a spodních svarů. To vytváří silnější buňku, která vám poskytne komfortní zážitek ze spaní, aniž byste museli slevit z pohodlí Air Sprung Cell od Sea to Summit.

 

Nafukovací vak AirStream

Airstream Pumpsack je velkoobjemová pumpa na matrace Sea to Summit, kterou jsme nyní integrovali do vaku každé podložky Air Sprung Cell. Airstream Pumpsack lze nafouknout jediným nádechem a naplnění našich karimatek zabere pouhé dva nebo tři cykly. Nejen, že je rychlejší než nafukování ústy, ale do podložky se dostává minimální kondenzace dechu a eliminuje vlhkost která se dostává do podložky. Airstream Pumpsack je také kompatibilní s menším multifunkčním ventilem Sea to Summit, který je nyní součástí aktualizované řady polštářů SeaToSummit

 

 

Součástí balení:

 • AirStream vak pro snadné nafukování (možno použít jako nepromokavý vak pro ochranu vybavení před vlhkostí)
 • Opravná sada.
 • Zámek na polštář
Specifikace
Hmotnost (g) 480 g
Rozměry 183 × 55 x 5 cm
Velikost balení 12,5 × 24 cm
Materiál 30D / 40D nylon s antimikrobiální pokročilou laminací
R-value 3,1
Tloušťka (cm) 5
Více o produktu

Odkaz

  Newsletter

Přihlaště se k odběru novinek a budte vždy v obraze o novinkách a akcích!