Pinguin Trekking PFM 190 Petrol - levý zip

Kód: 75332 Produktové číslo: 8592638238365
Kvalitní třísezonní spacák vhodný pro treking, hiking nebo dlouhodobé kempování/ cestování autem.
Výrobce: Pinguin
Skladem 1 ks
Sleva: 10 %
Zlevněno z 2.090 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 1.881 Kč , plus doprava
(1.881 Kč/ks)
 ks
Pinguin Trekking PFM 190 Petrol - levý zip

Když vám jiný nesedí.

Jistě se najde nemalé procento lidí, kteří zrovna nemají konfekční postavu a díky tomu mají problém sehnat spacák, který by jim seděl. Pro ty z vás tu máme Trekking. Je to kvalitní třísezónní spacák, vhodný jak na kempování, tak na tůry po horách.  Díky úpravě DWR se nemusíte bát ranní rosy a dokonce zvládne i lehké mrholení a ultratenké vlákno ThermicFibre PFM vás udrží v teple i v teplotách pod bodem mrazu. Pohodlné sbalení zajistí dodávaný kompresní obal.

 

Aby nebyla zima

Protože víme, že pro spánek je zima nepřítelem číslo jedna, bojujeme proti ní všemi možnými prostředky.  Zip je samozřejmě oboustranný a lze jej zapínat jak zevnitř tak i zvenku. Navíc je z vnitřní strany opatřen légou, která účinně zabraňuje tomu, aby skrze něj profukoval vzduch. Ta je navíc vycpaná, takže případné nalehnutí na zip by nevzbudilo ani princeznu na hrášku.

Hned za otvorem pro hlavu je ramenní límec. Ten po stažení velice dobře zadržuje teplo uvnitř spacáku a zároveň zabraňuje tomu, aby do něj uživatel nadýchal páru z úst.

Bude se to zdát jako banalita, ale koho z nás by napadlo nosit do přírody kolíčky na prádlo? Proto jsme naše spacáky vybavili dvěma poutky pro snadnější zavěšení a rychlejší sušení.

    

Jednotlivci i páry.

Díky umístění zipu na levé nebo pravé straně je možné spojit dohromady nejen dva Trekkingy, ale také Trekking se všemi mumiovými spacáky s plněním ThermicFibre PFM, což jistě ocení především zamilované páry. Tato funkcionalita navíc výrazně zvyšuje tepelný komfort.

 

Dvouvrstvá termoizolace ThermicFibre PFM (2x150g/m2)

Dvouvrstvá termoizolace zajišťuje, že v náplni nevznikají studené spoje. To znamená že náplň je tvořena ze dvou vrstev rouna nad sebou, kdy jedna vrstva je v rozestupech přišita ke svrchní látce a druhá vrstva je obdobně přišita ke spodní látce, jen jsou švy posunuty tak, aby se nikde nepřekrývaly. 

 

Technologie Clima Control Shield

Technologie ClimaControl Shield (CCS) poskytuje vyváženou svrchní tkaninu, zabraňuje úniku teplého vzduchu zevnitř a současně zajišťuje přiměřenou prodyšnost. Optimalizuje poměr mezi větruodolností pro udržení tepla a odvětrání vnitřní vlhkosti pro zabránění kondenzace. Kombinace těchto vlastností zajišťuje uživatelský komfort a příznivé vnitřní klima spacího pytle. Vodoodpudivá úprava poskytuje dostatečnou ochranu proti nepříznivým povětrnostním vlivům. Tkanina s úpravou Clima Control Shield  je lehká, sbalitelná a měkká na dotek

 

Specifikace
Komfortní teplota (°C) 1 °C
Limitní teplota (°C) Při této teplotě už můžete pociťovat chlad -5 °C
Extrémní teplota (°C) -21 °C
Hmotnost (kg) 1.75
Tvar Mumie
Vnější materiál Polyester DWR Clima Control Shield
Vnitřní materiál Polyester Micro-Lite
Izolační náplň Syntetická - Thermicfibre PFM 300g/m2 (2x150g/m2)
Konstrukce Dvouvrstvá
Výška postavy 205,000000 cm
Šíře ramena/nohy 85/55 cm
Velikost balení 22 x 42 / (komprese) 29 cm

  Newsletter

Přihlaště se k odběru novinek a budte vždy v obraze o novinkách a akcích!