Domů / Podle výrobce / Jetboil
Odběr novinek
Doprava zdarma_

Pokud váš nákup přesahne

1 300 Kč

budete mít dopravu zdarma

Jetboil

(3)
Jetboil

Americká značka Jetboil pochází z města Manchester ve státě New Hampshire. Jetboil nabízí unikátní a revoluční vařiče s neuvěřitelně širokým spektrem využití. Ať si chcete uvařit kávu nebo ohřát dětský příkrm na výletě, uvařit oběd rodině v kempu nebo kamarádům na expedici.

Jetboil nabízí vařiče v kategorii od ultralehkých pro jednu osobu až po varné systémy pro celé skupiny.

Vlajkovou lodí vařičů a absolutním bestsellerem je vařič Jetboil Flash, který lze v krátkosti charakterizovat jako rychlovarnou konvici na cesty. 

 

Historie značky:

Zakladatelé Jetboilu, Dwight Aspinwall a Perry Dowst, frustrováni těžkými plynovými lahvemi a neohrabanými vařiči, vyrazili v roce 2003 na cestu za jednodušším vařením v přírodě. Zjistili, že klíč k největšímu pohodlí a nejvyšší účinnosti spočívá v kombinaci systému přenosu tepla a inovativního designu.  Střídavě, mezi svou laboratoří a horami, Dwight a Perry přenesli svou myšlenku do nového produktu, který absolutně změnil outdoorové vaření. Představili technologii FluxRing® – integrovaný výměník tepla. Celý vařič pak designovali jako kompaktní a co nejvíce integrovatelný.  Výsledkem je „Osobní vařící systém“, který si v roce 2004 okamžitě vysloužil uznání nejznámnějších outodoorových časopisů a nejvýznamnějších dobrodruhů po celém světě.  Tento revoluční produkt kombinuje ohřívání, vaření, jezení a pití z jedné izolované nádoby, do které je pro rychlé použití integrován hořák. Umělohmotný izolační kryt tepelného výměníku umožňuje bezpečně manipulovat s nádobou bezprostředně po sejmutí z hořáku.  

 

Jetboil pokračuje v rozšiřování své rodiny inovativních integrovaných vařičů vhodných pro různé použití, od všedního vaření kávy až po gurmánské zážitky i v těch nejdrsnějších podmínkách kdekoli v přírodě.


Jetboil Stabilizer Jetboil Stabilizer Kód: 66249
Poslední kusy na skladě!
21 %
Zlevněno z 199 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 158 Kč
Detail
Jetboil Coffee Press Jetboil Coffee Press Kód: 66247
Poslední kusy na skladě!
20 %
Zlevněno z 299 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 238 Kč
Detail
Jetboil MightyMo® Jetboil MightyMo® Kód: 66246
Poslední kusy na skladě!
20 %
Zlevněno z 1.699 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 1.351 Kč
Detail
 Název Cena

  Newsletter

Přihlaště se k odběru novinek a budte vždy v obraze o novinkách a akcích!