Výrobci
Články
  Odběr novinek
  Doprava zdarma_

  Pokud váš nákup přesahne

  2 000 Kč

  budete mít dopravu zdarma

  Jetboil

  (1)
  Jetboil

  Americká značka Jetboil pochází z města Manchester ve státě New Hampshire. Jetboil nabízí unikátní a revoluční vařiče s neuvěřitelně širokým spektrem využití. Ať si chcete uvařit kávu nebo ohřát dětský příkrm na výletě, uvařit oběd rodině v kempu nebo kamarádům na expedici.

  Jetboil nabízí vařiče v kategorii od ultralehkých pro jednu osobu až po varné systémy pro celé skupiny.

  Vlajkovou lodí vařičů a absolutním bestsellerem je vařič Jetboil Flash, který lze v krátkosti charakterizovat jako rychlovarnou konvici na cesty. 

   

  Historie značky:

  Zakladatelé Jetboilu, Dwight Aspinwall a Perry Dowst, frustrováni těžkými plynovými lahvemi a neohrabanými vařiči, vyrazili v roce 2003 na cestu za jednodušším vařením v přírodě. Zjistili, že klíč k největšímu pohodlí a nejvyšší účinnosti spočívá v kombinaci systému přenosu tepla a inovativního designu.  Střídavě, mezi svou laboratoří a horami, Dwight a Perry přenesli svou myšlenku do nového produktu, který absolutně změnil outdoorové vaření. Představili technologii FluxRing® – integrovaný výměník tepla. Celý vařič pak designovali jako kompaktní a co nejvíce integrovatelný.  Výsledkem je „Osobní vařící systém“, který si v roce 2004 okamžitě vysloužil uznání nejznámnějších outodoorových časopisů a nejvýznamnějších dobrodruhů po celém světě.  Tento revoluční produkt kombinuje ohřívání, vaření, jezení a pití z jedné izolované nádoby, do které je pro rychlé použití integrován hořák. Umělohmotný izolační kryt tepelného výměníku umožňuje bezpečně manipulovat s nádobou bezprostředně po sejmutí z hořáku.  

   

  Jetboil pokračuje v rozšiřování své rodiny inovativních integrovaných vařičů vhodných pro různé použití, od všedního vaření kávy až po gurmánské zážitky i v těch nejdrsnějších podmínkách kdekoli v přírodě.


  Jetboil Stabilizer Jetboil Stabilizer Kód: 66249
  Skladem 1 ks
  10 %
  Zlevněno z 269 Kč (Naše normální cena.)
  nyní jen 242 Kč
  Detail
   Název Cena

    Newsletter

  Přihlaště se k odběru novinek a budte vždy v obraze o novinkách a akcích!