Výrobci
Články
  Odběr novinek
  Doprava zdarma_

  Pokud váš nákup přesahne

  2 000 Kč

  budete mít dopravu zdarma

  Sport KAMZÍK - jak to bylo

  1996

   

  Sport KAMZÍK vznikl jako malá specializovaná prodejna se zaměřením na vybavení pro turisty a horolezce. Dva přátelé, Petr a František, kteří spolu jezdili lézt byli tehdy také společně zaměstnáni v prodejně, která se jako první v Českých Budějovicích pokoušela prodávat vybavení pro turisty. Když se tato prodejna dostala do problémů měli pocit, že by to možná dokázali dělat o trochu lépe. Rozhodli se tedy založit svou vlastní prodejnu. Přibrali ještě Františkova bratra Martina a společně začali pracovat na tom aby si také v metropoli jižních čech mohl každý turista nebo lezec vybrat a koupit kvalitní vybavení. 

   

   

  1996 - 2000

   

  První čtyři roky jsme prodávaly pouze v malé prodejně v přízemí v Široké ulici 19 (v současné době kavárna "Široko"). Z dnešního pohledu přijde až neuvěřitelné, že jsme se tam se vším sortimentem vešli. Mnozí naši tehdejší zákazníci nám zůstali věrní až do současnosti. Více fotografií. 

   

   

  2000

   

  Po několika letech ve stísněných prostorech jsme velkou část sortimentu přestěhovali do nově pronajatých prostor v patře. V přízemí pak zůstalo pouze oblečení. Více fotografiíí

   

   

  2008 - 2011

   

  Ani nám se nevyhnuly důsledky celosvětové finanční krize. Kamzík je ale odolné zvíře a tak dokázal proskákat všemi nástrahami.

   

  V roce 2010 jsme otevřeli internetový obchod

   

  a 1. listopadu 2011 jsme se přestěhovali na naší současnou adresu přímo na známé, čtvercové českobudějovické náměstí Přemysla Otakara II.

   

   

  2018

   

  V létě 2018 jsme vyměnili dodavatele eshopového řešení. K novému vzhledu přibyly také nové funkce.

  2019 - 2021

  I období kovidové krize se nám podařilo překonat. Jsme  za to vděční našim věrným zákazníkům.

   
   
   
   

    Newsletter

  Přihlaště se k odběru novinek a budte vždy v obraze o novinkách a akcích!